Hubungi untuk harga terbaik: +86-400-0358-568

Maggie

Whatsapp: +8615951852817
Wechat: +8615932197655
Telegram: +8615951852817
Wickr: mimaggie
E-mel: maggie@njhychem.com

Agnes

Whatsapp: +8613160071796
Wechat: +8618034328415
Telegram: +8613160071796
Wickr: agneswuuuuu
E-mel: agnes@njhychem.com

Ann

Whatsapp: +8617602528653
Wechat: +8617716531943
Telegram: +8617602528653
Wickr: annatian
E-mel: ann@njhychem.com

Uny

Whatsapp: +8613160058609
Signal/Wechat: unyhihihi
Telegram: +8613160058609
Wickr: unyhihihi
E-mel: uny@njhychem.com

Tina

Whatsapp: +8618512527609
Isyarat/Wechat: junjun725961
Telegram: +8618512527609
Wickr: Tinalii
E-mel: tina@njhychem.com

Ava

Whatsapp: +8617366093690
Wechat: avaherehi
Telegram: +8617366093690
Wickr: avahahaha
E-mel: ava@njhychem.com

Bella

Whatsapp: +86 131 6005 8135
Isyarat: +86 131 6005 8135
Telegram: +86 131 6005 8135
Wickr saya: belabella0315
E-mel: bella@njhychem.com

Ella

Whatsapp: +86 13236523215
Isyarat: +86 13236523215
Telegram: +86 13236523215
Wicker: ellaer
E-mel: ellaer@njhychem.com

Nada

Whatsapp: +86-13182966207
Sinyal: +86-13182966207
Telegram: +86-13182966207
Wickr saya: lvye
E-mel: nada@njhychem.com

Amanda

Whatsapp: +86 175 1255 6923
Telegram: +852 5489 9920
Wickr: amandawang0708
E-mel: amanda@njhychem.com
 

Cathy

Whatsapp: +86 13182876903
Isyarat: +852 68579015
Telegram: +86 13182876903
Wickr;cathyluo
E-mel: cathyluo@njhychem.com

Cora

Whatsapp: +86 17136598550
Telegram: +86 17136598550
Isyarat: +86 17136598550
Wickr: ccccora
E-mel: cora@njhychem.com

MENGENAI HUAYI

Kami adalah syarikat yang mengkhusus dalam pengeluaran dan penyelidikan bahan kimia farmaseutikal dan apis.
WhatsApp : +8613022586042
Tel: +86-400-0358-568

PAUTAN CEPAT

KATEGORI

IKUT KAMI

HUBUNGI KAMI PERTANYAAN SEKARANG
Hak cipta 2023 Huayi Pharmaceutical Nanjing Co,, Ltd.  Hak cipta terpelihara.  Disokong oleh leadong.comDasar Privasi | SitemapPautan Mesra: Mic